Raashtram PBF
IndeksIndeks  PortalPortal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Poznajmy się bliżej

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

~Władca Rasy~

Liczba postów : 183

PisanieTemat: Poznajmy się bliżej   31.03.15 0:27

Wasze zainteresowania, numery kart kredytowych, hasła do facebooka, pesele, skany linii papilarnych, wszystko mile widziane.

No to może ja zacznę. Cześć, jestem Honi i nie piję od 3 miesięcy (czeeeeść Hooooniiiii), osobnik płci chyba damskiej, rocznik 96 (fu, zaraz matura), no-life (a może little-life? Przecież wychodzę z domu czasem nawet 2 razy na miesiąc), profesjonalna fangirl z licencją na reblogowanie. Zawzięta bloggerka (bo klikanie w kółko 'reblog' chyba się liczy jako bloggowanie..?), tumblr moim drugim domem (droga do mojego chorego umysłu prowadzi tędy -> *uwaga, wejście grozi trwałym kalectwem*). Jeśli chodzi o moje obsesje zainteresowania, to są to głównie seriale (Supernatural, Doctor Who, Gra o Tron... dobra, nie będę się bawić w wymienianie, bo to by było pół strony, jak ktoś chce to na moim tumblrze, link wyżej, mam wymienioną większość seriali), komiksy i filmy o tychże komiksach (głównie Marvel, o DC sobie za dużo nie pogadam, wolę ten lekki, czasem głupkowaty klimat Avengersów, Guardiansów i X-menów). Dodatkowo Harry Potter, Assassin's Creed i inne rzeczy. A, no i raz czy dwa razy na rok wywalam masę kasy na cosplaye (dla niewtajemniczonych, chociaż tu takich raczej nie powinno być - stroje postaci filmowych, komiksowych, z gier, bajkowych, etc) i konwenty, przez co przez następne pół roku płaczę że nie mam kasy. To by było chyba na tyle, jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy i będzie mi się chciało, to dopiszę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Chimera~

Liczba postów : 69

PisanieTemat: Re: Poznajmy się bliżej   31.03.15 10:17

Hej, jestem Kasia, mam 17 lat, nie mogę wyjść z nałogu - uzależnienie od mleka! xD
Uwielbiam konie, a co za tym idzie centaury, stąd ta postać Very Happy Nie posiadam raczej takich cool stronek jak Abaddon bo zawsze i tak zapominam je aktualizować Very Happy Wolę na nich przesiadywać xD
Lubię dobre fantasy i komedie. Komiksy mnie nie do końca pociągają, acz jak byłam młodsza to czytałam Witch. Jestem totalnym przeciwieństwem mojej postaci xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Widmo~

Liczba postów : 713

PisanieTemat: Re: Poznajmy się bliżej   31.03.15 16:54

Mów mi: Ami albo Drzuma.. tak... "rz".. nie "ż".. Ja nie jestem plagą.. ani chorobą.. to moje tradycyjne pseudo od dawien dawna i nie jest to błąd, a zamierzenie z ważnym dla mnie znaczeniem xP proszę o uszanowanie tego Smile

W tym roku stukną mi 24 lata (rocznik 91). Studiuję japonistykę, dodatkowo angielski i francuski. Jestem wolontariuszką fundacji dla bezdomnych zwierząt. Interesuje mnie behawiorystka zwierzęca - ludzka już przestała ;3 Ponad to wszelkie religie i mitologie, kultury dalekich krajów, psychika człowieka - głównie dzieci. Często pracuję z dziećmi jako wychowawca kolonijny - obecnie w Poszukiwaczach Przygód (obozy japońskiego, kultury japońskiej, cosplay, manga anime).
Mam w domu małe Zoo... Psinkę w tym roku uśpiliśmy niestety. Ostała się już tylko świnka morska, szczuras i chomik. Pod Poznaniem trzymam natomiast swojego kochanego konika.
Uwielbiam książki, muzykę, filmy, anime.. głównie, jednak książki. Fantastyka, kryminały, komedie, historyczne itp.
Wyznaję "jesteś młody póki się takim uważasz". A ja się taką uważam. Jestem przeciwna stetryczałej młodzieży. Życie jest krótkie, acz piękne i trzeba się nim cieszyć. Dlatego śmiało zapraszam, można do mnie się odzywać. Nigdy nikogo nie naskakuję, nie lubię się kłócić, a tym bardziej nie obrażam - jest to zbyt niedojrzałe i nieodpowiedzialne mym skromnym zdaniem. Ot jestem taki mały, pozytywny stworek Wink (do bólu pozytywny)
Grywam też w gry.. w tym online.. jak WoW, LoL, WoT czy GW2 np..
Chyba.. wszystko..?

(wcale nie zjechałam tego sobie z czarta z lenistwa XD)

(taki niby/prawie cosplay Cersei xD)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

~~

PisanieTemat: Re: Poznajmy się bliżej   

Powrót do góry Go down

Poznajmy się bliżej

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1