Raashtram PBF
IndeksIndeks  PortalPortal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

[ME] Koronacja Władcy Mitycznych

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

~Widmo~

Liczba postów : 713

PisanieTemat: [ME] Koronacja Władcy Mitycznych   18.04.15 18:47

Koronacja Jasona River'a

Drodzy Mityczni!

Pozwólcie przedstawić sobie, Waszego nowego Władcę!

Oto Jason River!

Zapraszamy serdecznie na uroczystość koronacji,
która odbędzie się w tym temacie po napisaniu posta Władcy,
że jest już gotowy, a po nim napisze MG.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Władca Rasy~

Liczba postów : 147

PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władcy Mitycznych   19.04.15 17:40

chyba gotów...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Konto Mistrzów Gry~

Liczba postów : 414

PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władcy Mitycznych   20.04.15 13:10

Koronacja Rozpoczęta
Można wchodzić! Nie obowiązuje limit bilokacji!

Chyba wielki hol Obserwatorium nigdy jeszcze nie był tak przepełniony. Wszyscy oczekują by ujrzeć nowego Władcę, który szykuje się na końcu sali za wielkimi kolumnami i posągiem, odgrodzony od ludu przez Straż.

Możecie ujrzeć władcę za kolumnami, ale póki co nikt nie może się tam zbliżać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Tytan~

Liczba postów : 72

PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władcy Mitycznych   20.04.15 21:01

Może nie był Mitycznym, ani nic w tym stylu.. ale miał okazję poznać Jasona i... był wielce zaskoczony dowiedziawszy się, że mężczyzna dla którego tańczył w wyludnionej uliczce zostanie Władcą! Teraz już nie ma mowy o tańcu dla niego, kiedy może korzystać z usług innych.. Kiedy go stać na wszystko. Pewnie by go nawet nie rozpoznał...
A mimo to przyszedł na uroczystość. I tak wędrował niedaleko stąd. Stał z boku, koło jakiejś kolumny i spoglądał w dal na majaczącego Jasona. Uśmiechnął się lekko do siebie. No.. ciekawe kiedy zacznie się cała uroczystość..?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Dusza Świata Raashtram~

Liczba postów : 767

PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władcy Mitycznych   30.09.15 11:06

Kontynuujemy czy nie?

Kończymy tę koronację, czy pan Władca chciałby jednak dokończyć pisanie? Smile

Po więcej informacji zapraszam do tematu: "Wracamy po Wakacjach" Smile

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Władca Rasy~

PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władcy Mitycznych   01.10.15 2:48

kontynuujmy Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Konto Mistrzów Gry~

PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władcy Mitycznych   01.10.15 15:11

Koronacja Trwa
Można wchodzić do tematu! Nie obowiązuje limit bilokacji!

W końcu zabrzmiały fanfary. Wszyscy zaczęli tłoczyć się, przepychać lub stawać na palcach, aby zobaczyć, co się dzieje. Oto szedł Kapłan Mitycznych, a za nim już za moment, Władca Mitycznych. Obok niego szło dwóch strażników, a za nim jeszcze jeden. Musieli przemaszerować pod posąg, gdzie wszyscy byli już ustawieni i gotowi. Pod posągiem stał potężny tron, a wokół straż i kilku kapłanów.

Teraz Władca musi się ustawić i ma moment na własne przemyślenia czy przyjrzenie się tłumom przed sobą itd. bla bla.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Władca Rasy~

PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władcy Mitycznych   01.10.15 18:05

Było mu słabo. Od momentu, gdy dowiedział się, że wygrał wybory, aż do tej chwili, czuł się słabo i mocno niepewnie. Serio, zgłosił się do wyborów bardziej dla jaj, bo znajomi nalegali, nikt z nich nie wierzył, że ta sierota mogłaby wygrać cokolwiek więcej, niż konkurs na bułę roku. A tu patrzcie państwo. Nie miał pojęcia, co kierowało ludźmi, którzy na niego zagłosowali. Za grosz zdolności przywódczych czy silnego charakteru. Cóż, wszystkim ważnym przydupasom było to na rękę, Jason nawet nie miał zamiaru się sprzeczać, że będą nim sterować jak marionetką. Ale nikt mu na pewno nie zarzuci okrucieństwa. Najmiętkszy król w historii królów. Ten tytuł ma w garści.
Stał za tym posągiem, serce mu waliło. Wychylił się dyskretnie, by sprawdzić, przed iloma osobami będzie musiał wystąpić. Widok go zdecydowanie nie pocieszył. Gdzieś tam trafiło się parę znajomych twarzy. Kilku pacjentów (teraz to chyba dawnych pacjentów...), dwójkę znajomych, którzy oczywiście musieli wbić do pierwszego rzędu i... Czy wzrok go nie mylił? Schował się z powrotem. Koleś, którego poznał całkiem niedawno, ten od tańca z mieczami. Skąd się tu wziął? No przecież chyba raczej nie pojawił się specjalnie... Jason odetchnął cicho, poprawił szaty, w które go wcisnęli (matko, jakie one ciężkie i niewygodne...) i ustawił się w gotowości. Well, czas zostać królem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Tytan~

PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władcy Mitycznych   01.10.15 21:31

Przez moment wydawało mu się, że ich oczy się spotkały. Niemożliwe. Pewnie nawet go nie rozpoznał.
Westchnął bezgłośnie i oparł się o kolumnę przy której stał. Przyłożył polik do chłodnego marmuru i spoglądał trochę tęsknie w stronę przyszłego Władcy Mitycznych. To brzmiało tak... nieprawdopodobnie. Chociaż Galdiel był pewien, że Jason będzie wspaniałym Władcą... Ale zastanawiał się czy... to egoistyczne ale wolał by mężczyzna nadal był skromnym medykiem.
Potrząsnął głową. Czemu tak myślał? Co się stało, że tak przywiązał się do innej żywej osoby?! Chyba się nie zakochał? A może... Zakochał się?
Wciągnął powietrze przez nos w nagłej realizacji i zarumienił się.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Władca Rasy~

PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władcy Mitycznych   03.10.15 22:10

Serce mu tak waliło, że myślał, że mu rozsadzi uszy, w których, nawiasem mówiąc, zaczęło mu dzwonić. To będzie sukces, jeśli nie zwymiotuje podczas tej koronacji. Odetchnął głęboko parę razy, przekręcił głowę najpierw w lewo, potem w prawo, aż strzyknęło.
Nie, nie da rady. Dłonie znowu zaczęły mu się trząść, łzy napłynęły do oczu. Na dokładkę doszła hiperwentylacja. Wycofał się z miejsca, z którego miał ruszyć, oparł się plecami o ścianę i złapał za głowę. Nie da rady, on nie może być królem, zrujnuje to państwo, przypadkowo powie albo zrobi coś nie tak i wywoła wojnę, albo coś źle przeczyta i odda połowę ziem sąsiadom. Osunął się w dół ściany na podłogę, aż siedział na ziemi w pozycji embrionalnej, bujając się w przód i w tył. Nie mógł porządnie złapać oddechu, w uszach mu aż huczało. Co on najlepszego zrobił.
Jakiś strażnik (chyba) podszedł do niego, starał się go uspokoić. Ktoś zawołał jakiegoś ważniejszego królewskiego przydupasa, który kucnął obok niego na ziemi, tłumacząc że wszystko będzie dobrze, że świetnie sobie poradzi, pitu pitu, srutu tutu. Po dobrej minucie czy dwóch w końcu uspokoił mu się oddech, oczy wyschły (a przynajmniej przestały błyszczeć od łez), wstał z ziemi i został wytrzepany z kurzu przez kolejnych sługusów. Ręce nadal mu drgały. Podprowadzono go na miejsce, skąd miał ruszyć. Rozległy się fanfary i oklaski, które i tak ledwo słyszał. Ćwiczyli to już, mówili mu, co ma robić. Ruszył przed siebie, pilnując, by nogi mu się nie poplątały. Patrzył się w bliżej nieokreślony punkt nad głowami swoich prawie poddanych, bo jakoś ciężko mu było w tej chwili wyobrazić ich sobie w samej bieliźnie. Jak na razie jeszcze się nie potknął. Pytanie, co dalej?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Tytan~

PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władcy Mitycznych   03.10.15 22:27

Kątem oka widział, że chyba... chyba Jason troszkę przeżywał to wszystko. Wędrował równo z nim obserwując go uważnie. Uniósł w górę pięści pokazując, że trzyma za niego kciuki i miał nadzieję, że mężczyzna to ujrzy.
Uśmiechnął się mimo wszystko do siebie.. no bo jak to możliwe by go ujrzał? Lub rozpoznał? Lub wziął sobie do siebie jego doping?

(za moment MG-post)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Konto Mistrzów Gry~

PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władcy Mitycznych   03.10.15 22:34

Koronacja Trwa
Można wchodzić do tematu! Nie obowiązuje limit bilokacji!

Kapłani zaczęli psikać jakimiś pachnidłami, Jasonowi założono płaszcz królewski. Następnie kapłan prowadzący ceremonię wygłosił długą przemowę, gdzie co jakiś czas Jason musiał mówić "tak" albo "ślubuję" lub "obiecuję", a podpowiadał mu w razie czego kapłan tuż obok, który udawał że dopina mu płaszcz itd.
Następnie wymagano by po raz ostatni w życiu Jason klęknął przed kimś innym... A gdy klęknął przed kapłanem, ten z namaszczeniem nałożył mu koronę - masa wiwatów, modłów i śpiewów - po czym postawiono go na nogi i wtedy wszyscy obecni uklękli przed swoim nowym Władcą...

- Niech żyje król! Niech żyje nasz władca, Jason River! - krzyknął kapłan.
"Wiwat, wiwat" i inne okrzyki dało się słyszeć w sali.

Władca może pisać, jak wszystko wykonał i co myślał. Inni też mogą pisać swe przemyślenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Władca Rasy~

PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władcy Mitycznych   05.10.15 13:21

Jason nie miał pojęcia, co on w ogóle robił. Ślepo tylko podążał za tym, co mu kazano robić, bo i tak nie pamiętał nic a nic z prób, które wcześniej organizowano. Klękał, gdy mu kazano, wstawał, gdy mu kazano, przysięgał, ślubował, przytakiwał, obiecywał, obracał się, maszerował... Średnio do niego docierało, co się w ogóle działo wokół niego. Gdzieś mu w tle migały znajome twarze, wszystkie wyglądały wspierająco, wszyscy mu kibicowali, ale nie mógł przecież do nich pomachać, bo to by była skończona żenada. Udało mu się zachować twarz pokerzysty, a gdy wreszcie usiadł na tronie, nieco się rozluźnił. To już prawie koniec, zaraz to wszystko się skończy. A taką miał przynajmniej nadzieję. W końcu mógł się uśmiechnąć. Nie, że do bliskich, tylko po prostu do poddanych. To tak strasznie dziwnie brzmiało. Poddani. Rządził teraz życiami tych wszystkich ludzi. Ich majątkiem, ich rodzinami, ich edukacją, ich ziemiami... To straszne i wspaniałe zarazem. Ile przecież dobrego mógłby uczynić, ile pieniędzy podarować na bezdomne szczeniaczki i głodujące dzieci. O ile królewskie przydupasy mu na to pozwolą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Tytan~

PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władcy Mitycznych   05.10.15 21:53

Nie mógł krzyczeć i wiwatować, więc stał tylko przepychany przez radujący się lud nowego władcy. Poczuł, że tu nie pasuje. Zaczął powoli się wycofywać. Patrzył cały czas na Jasona ze smutnym uśmiechem, nieco samotnym. Czyli częstym.
Musiał się pogodzić, że już nie przeżyje tego, co w tamtej uliczce.. nigdy więcej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Władca Rasy~

PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władcy Mitycznych   06.10.15 20:37

No i zrobiło się niezręcznie cicho. Wypadałoby coś powiedzieć. Ale co? Nerwy nadal go zżerały.
Przyglądał się tak poddanym, dostrzegł w oddali, że Galdiel (bo okazuje się, że to na prawdę był on, jakie to urocze...) wycofuje się. Brakowało tylko dźwięku świerszczy gdzieś w tle. No dobra. Odchrząknął.
-Trzeba było wynająć jakichś kuglarzy, czy coś... Nie patrzelibyśmy teraz na siebie w tak niezręcznej ciszy... - wyjąkał z siebie ten pseudożart, drapiąc się po głowie - Tak czy siak... Chyba wypadałoby się przedstawić i rzucić jakieś przemówienie... No więc nie da się nie zauważyć, że nazywam się Jason River. W sumie to nie pochodzę z żadnej wielkiej rodziny szlacheckiej, ale jeśli kiedyś byliście w Metropolis, to mój ojciec prowadzi tam dość znaną karczmę... Do tej pory prowadziłem lecznicę w Metropolis, no ale z wiadomych przyczyn musiałem zostawić bandaże, zioła i skalpele w domu... Niemniej jednak, jeśli będziecie akurat gdzieś w okolicach pałacu i złamiecie nogę, to wiecie gdzie mnie szukać. No, chyba że akurat mnie wyślą w jakieś szalone podróże polityczne... - znowu zrobił sobie przerwę, żeby podrapać się po głowie i zastanowić nad tym, co mówi - Wybaczcie mi, że gadam głupoty, ale nie mam jeszcze wprawy w wygłaszaniu przemówień. Ale do następnego wystąpienia postaram się poprawić. No właśnie, a co do władania... Przepraszam i przyznaję bez bicia, że nie pamiętam, co mówiłem jak wam obiecywałem drogi, stajnie, opiekę zdrowotną i pokój na świecie, czy cokolwiek mogłem obiecać... Ale to tylko i wyłącznie dlatego, że szczerze powiedziawszy nawet nie spodziewałem się wygranej, ale jeśli ktoś z was pamięta, co wam przyrzekłem i bardzo temu komuś na danej rzeczy zależy, to chyba niedługo chyba zorganizują jakieś audiencje... Niemniej jednak, jedno mogę wam obiecać na pewno, nie mam zamiaru jeść cielęciny ze złotej tacy opłaconej przez wasze podatki. Głównie dlatego, że raczej nie jadam mięsa, no ale jeśli już założyli mi tą koronę, to przynajmniej użyję jej do tego, co zawsze uważałem, że władcy powinni robić, zamiast stroić się w srebra i jedwabie. I mam nadzieję, że ten kawałek złota... - na moment zdjął koronę, coby się jej przyjrzeć - Tak, to chyba złoto. No więc mam nadzieję, że ten kawałek złota mimo wszystko nie ma jakichś magicznych właściwości zamieniających każdego władcę w rozpuszczonego i przemądrzałego lenia. I... Nie mam pojęcia, co więcej mogę wam powiedzieć. W sumie, to mogłem podarować sobie to poprzednie zdanie. I powinienem przestać mówić w tej chwili. - no i w końcu zamknął się, jeszcze nie zdawał sobie sprawy, jakich głupot naopowiadał, pewnie dopiero jak wyjdzie z tej sali i pobędzie kilka minut sam, palnie się ostro w łeb i zapragnie zapaść się jak najgłębiej pod ziemię.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Konto Mistrzów Gry~

PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władcy Mitycznych   10.10.15 11:55

Koronacja Zakończona
Nie można wchodzić! Powoli wychodzimy!

No i impreza dobiegła końca. Muzyka nadal grała, ale coraz więcej osób wychodziło.

Można jeszcze popisać, ale jak się skończy i temat opustoszeje, to prosimy powiadomić MG by zamknął temat.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Tytan~

PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władcy Mitycznych   10.10.15 12:39

Grzecznie opuścił koronację i wyszedł ruszając przed siebie, kto wie gdzie.

z/t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

~~

PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władcy Mitycznych   

Powrót do góry Go down

[ME] Koronacja Władcy Mitycznych

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1