Raashtram PBF
IndeksIndeks  PortalPortal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 [ME] Koronacja Władczyni Demonów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

~Widmo~

avatar

Liczba postów : 713


PisanieTemat: [ME] Koronacja Władczyni Demonów   18.04.15 19:14

Koronacja Abaddon Hope

Drogie Demony!

Pozwólcie przedstawić sobie, Waszą nową Władczynię!

Oto Abaddon Hope!
Zapraszamy serdecznie na uroczystość koronacji,
która odbędzie się w tym temacie po napisaniu posta Władcy,
że jest już gotowy, a po nim napisze MG.Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Władca Rasy~

avatar

Liczba postów : 183


PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władczyni Demonów   18.04.15 23:25

Ready
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Konto Mistrzów Gry~

avatar

Liczba postów : 414


PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władczyni Demonów   18.04.15 23:35

Koronacja Rozpoczęta
Można wchodzić! Nie obowiązuje limit bilokacji!Pochodnie płoną na wszystkich stanowiskach i wszędzie zbierają się demony. Gargulce i Piaskuny upatrzyły sobie wyższe piętro, a Nashory parter. Straż tworzy półkole przed posągiem ku pamięci dawnego władcy, a za nim szykuje się już do wystąpienia Władca.

Możecie ujrzeć władcę za posągiem, ale póki co nikt nie może się tam zbliżać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Demon~

avatar

Liczba postów : 98


PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władczyni Demonów   21.04.15 12:49

Przywlókł swoje cztery litery na koronację. A co. Wypada wiedzieć jakiego idiotę wybrano na Władcę. A.. kobieta.. Dobra.. to jaką dziwaczkę.
Przycupnął gdzieś w formie gargulca na którymś z górnych balkonów i obserwował w ciszy. Słaba ochrona jednak. Mógłby ją łatwo sprzątnąć. Ale po co? Nie miał zlecenia, to była mu obojętna.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Demon~

avatar

Liczba postów : 39


PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władczyni Demonów   30.04.15 18:51

A więc kogoś wybrano? No cóż, nie miał w tym udziału i niewiele wiedział o nowym władcy. Pobyt tutaj to więc bardziej rekonesans niż chęć świętowania. O ile ze społecznością nie czuł się jakoś głębiej związany, o tyle w Shadowmoon przebywał dość często i najczęściej tu pracował na posiłek. Warto więc było wiedzieć co i jak może się pozmieniać. No i za czyją sprawą. Zresztą, kto wie, czy nie stanie się coś na tyle niespodziewanego, że dostanie jakąś ciepłą posadkę, dowódca gwardii, czy inne tego typu. Optymizm. Wypada chociaż go udawać na uroczystości takiej jak ta. Stał dalej niż bliżej i nie garnął się wcale w zacieśniający się tylko tłum podobnych mu zdolnościami i wyglądem. Wpatoczył się na parter, chyba tylko dlatego, że nie chciało mu się pokonywać schodów. Oparty o jakąś ścianę, czy filar plecami obserwował sobie każdego po kolei nim zacznie się dziać. Raczej nie łamał sobie karku by na siłę dojrzeć przyszłego władcę, w zasadzie, jeszcze wcale go nie widział, będzie chciał to się pokaże.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Dusza Świata Raashtram~

avatar

Liczba postów : 767


PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władczyni Demonów   30.09.15 10:13

Kontynuujemy czy nie?


Kończymy tę koronację, czy pani Władczyni chciałaby jednak dokończyć pisanie? Smile

Po więcej informacji zapraszam do tematu: "Wracamy po Wakacjach" Smile


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Władca Rasy~

avatar

Liczba postów : 183


PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władczyni Demonów   01.10.15 0:57

Kontynuujmy, dokończmy to w miarę szybko c:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Konto Mistrzów Gry~

avatar

Liczba postów : 414


PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władczyni Demonów   01.10.15 20:01

Koronacja Trwa
Można nadal wchodzić! Nie obowiązuje limit bilokacji!Wreszcie kapłani się ruszyli, Władcę poproszono przed posąg, a straż zbiła się mocniej w większej liczbie, tak samo jak i kapłani. Jeden z nich, który przewodził "imprezą" zaczął wznosić modły klęcząc przed ustawionym pod posągiem tronem.

To moment jeszcze na szepty, a dla Władcy na oddech, podejście i... może przyjrzenie się twarzom...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Władca Rasy~

avatar

Liczba postów : 183


PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władczyni Demonów   03.10.15 23:34

No nareszcie. Tak długo wyczekiwany dzień nadszedł. Odkąd wygrała te wybory (zresztą, co do swojej wygranej nie miała większych wątpliwości), nie mogła się doczekać, aż oficjalnie ogłoszą ją władczynią. Sporo pracy kosztowało ją dostanie się na tyle wysoko, by bez większych trudności sprzątnąć koronę. No dobra, jej rodzina tak czy siak była bogata i znana, no ale zostanie królową rycerzy piekielnie przybliżyło ją do zostania prawdziwą królową. Jedyną rzeczą, którą lubiła bardziej od walki, było pomiatanie ludźmi. No dobra, nie została władczynią po to, by pomiatać ludźmi na prawo i lewo, ale trzeba przyznać, że to wspaniały bonus do jej stanowiska.
Zerknęła dyskretnie, ze stoickim spokojem, na salę pełną swoich przyszłych poddanych. Część z nich stała i siedziała na widowni, część czaiła po kątach, a część... siedziała pod sufitem. No tak, gargulce, nawet jej to specjalnie nie zdziwiło. W sumie, gdyby ona tak umiała, to też by z takiej zdolności korzystała tak często, jak by się tylko dało.
Ustawiła się w gotowości w miejscu, z którego miała wystartować. Odesłała jakiegoś szczyla uwijającego się przy jej sukni. Nawiasem mówiąc, to była najbogatsza rzecz, jaką w życiu nosiła. Jedwab, koronki, ręcznie przyszywane kryształki od góry do dołu, do tego milion bogate dodatki, wszystko aż śmierdziało pieniędzmi. Nigdy nie robiła się stroić, ale teraz, gdy jej strój mówił "Zobacz, plebsie, jestem twoją królową", nagle sprawiało jej to ogromną przyjemność.
Odetchnęła cicho i krótko, zaczekała na sygnał i ruszyła. Powoli, z gracją i dumą. Jak na władczynię przystało.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Demon~

avatar

Liczba postów : 98


PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władczyni Demonów   04.10.15 14:38

Prychnął pod nosem rozbawiony lekko zachowaniem pięknisi. Dlatego kobiety u władzy były dla niego równie zabawnym tematem, jak i słusznym. Faceci lepiej spisywali się jego zdaniem z konkretną robotą, a kobiety jak już je natura urodą obdarzy, niech siedzą na tronach i stołkach, płaszczą zady, plotkują i się malują.
Przemaszerował trochę po balustradzie, by cały czas widzieć dobrze swoją nową władczynię. Starał się też nie rzucać w oczy... Z racji na jego 'zawód'.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Konto Mistrzów Gry~

avatar

Liczba postów : 414


PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władczyni Demonów   05.10.15 10:00

Koronacja Trwa
Można nadal wchodzić! Nie obowiązuje limit bilokacji!Poprowadzono nową Władczynię pod posąg, tuż przed tron. Tam naznaczono ją czarną mazią na czole - oko.
- Ot teraz widzisz wszystko i wiesz wszystko. Demony nie mają przed tobą tajemnic, bo bogowie będą cię prowadzić! - naturalnie to tylko zwyczaj i zabobon ale niech stanie się zadość tradycji.
Potem długa przemowa gdzie wielokrotnie musiałaś mówić "tak" i "przyrzekam" etc. Potem musiałaś klęknąć by opatulono cię królewską peleryną, a na głowie złożono mocarną koronę - oj chyba będziesz musiała sobie wyrobić później jakiś diademik.
- A teraz powstań niczym nowo narodzona! Nie jesteś już zwykłym demonem, jak kiedyś! Od teraz jesteś ustami bogów i naszą władczynią! - wskazano ci tron, byś usiadła.
- Niech żyje królowa! Niech żyje Abaddon Hope! - zakrzyknął kapłan i wszyscy poczęli klękać i powtarzać okrzyki.

Można pisać przemyślenia, jak i co robiliście w trakcie powyższego posta.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Władca Rasy~

avatar

Liczba postów : 183


PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władczyni Demonów   05.10.15 13:50

Z niczym się nie spieszyła, ale i się nie ociągała, wszystko robiła pewnie, z gracją. Namaziane oko na czole trochę psuło jej idealny makijaż, ale co z tego, skoro teraz była teoretycznie wszechwidząca i wszechwiedząca? Nie martwiła się nieco głupim wyglądem, bo wiedziała, że nikt nawet nie odważyłby się zaśmiać. A nawet, gdyby się odważył, to długo by się nie pośmiał. Głośno i wyraźnie wypowiadała wszystkie przysięgi i inne bzdety, niech wiedzą, że jest w stu procentach gotowa przejąć władzę w tym państwie. A korona nie ciążyła jej ani trochę, była na nią gotowa całe życie. Ale racja, diadem będzie bardziej praktyczny. I ładniejszy.
Zasiadła na tronie i władczym spojrzeniem omiotła całą salę. Uśmiechnęła się lekko. Nie jakoś słodko i przyjemnie, ale i nie złośliwie. Uśmiech wyraźnie mówił "No, słoneczka, teraz ja tu rządzę".
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Demon~

avatar

Liczba postów : 98


PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władczyni Demonów   07.10.15 9:15

Przewrócił oczami. Żenada. Pochylił się lekko na balustradzie i zaskrzeczał z resztą gargulców. Potem, jednak zamilkł i przekradł się jak najdalej by móc po cichu wykraść się nie zwracając na siebie uwagi straży. Zobaczył, co miał zobaczyć i olać resztę... Ale był poszukiwany i nie mógł sobie pozwolić na luksus imprez pod okiem strażników.
Skorzystał z otwartego okna na wyższym poziomie i wymknął się tamtędy.

z/t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Konto Mistrzów Gry~

avatar

Liczba postów : 414


PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władczyni Demonów   10.10.15 11:55

Koronacja Zakończona
Nie można wchodzić! Powoli wychodzimy!No i impreza dobiegła końca. Muzyka nadal grała, ale coraz więcej osób wychodziło.

Można jeszcze popisać, ale jak się skończy i temat opustoszeje, to prosimy powiadomić MG by zamknął temat.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

~~
PisanieTemat: Re: [ME] Koronacja Władczyni Demonów   

Powrót do góry Go down
 

[ME] Koronacja Władczyni Demonów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: 
Hel
 :: Shadowmoon :: Wulkaniczne Pieczary
-USEROWETECHNICZNE FABULARNEMECHANICZNE

Specjalna WymianaSTRONY PARTNERSKIE


EdenBFF Fora i Grupy
Fundacja dla Zwierząt Animalia

Forum (c) praca różnych autorów, w tym: Althei, Ethilinn, Gloriena, Anzhela itd.
Zainspirowały nas Legendy Raashtram
Pictures on this phorum do NOT belong to us and we do not own any rights to them.
Prosimy nie kopiować prac z tego forum. Także kodów!
Kod ogłoszeń jest oryginalnie z VPV,pracowali przy nim Drzuma i kilka innych osób z czarta.