Raashtram PBF
IndeksIndeks  PortalPortal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Honi Workshop(ik)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

~Władca Rasy~

Liczba postów : 147

PisanieTemat: Honi Workshop(ik)   21.04.15 3:37

Umiem to i owo, tak więc why the hell not. Alth zajęty człowiek, więc jeśli nie chcecie zawracać jej głowy lub boicie się jej, możecie zwrócić się do mnie :'D Nie jestem mistrzem (jeszcze), ale coś w miarę ładnego chyba umiem wymodzić, a ćwiczenie czyni mistrza, więc chętnie pomogę. Avki pójdą szybko, dla ułatwienia możecie mi podsyłać zdjęcia, ale nie musicie i możecie zdać się na mój chory umysł.
Ogarniam też z grubsza gify, więc mogę popróbować z nimi się pobawić jak podeślecie filmiki z YT lub gotowe gify do przeróbki.
No i w końcu podpisy z HTML. Nie oczekujcie ode mnie cudów niczym od mistrzów z czART-a, gdzie wszystko rusza się po najechaniu i literki tańczą, natomiast ładne kółeczka, napisiki, rameczki i wszystko inne mogę ładnie skleić w coś w miarę krótkiego (fffuuuu, forumpolish pozwala tylko na 500 znaków w kodzie podpisu) i ładnego c:

Tak więc tego, po tym niezwykle profesjonalnym i zachęcającym wstępie - anyone? c:

Tutaj macie jakby co próbkę tego, co mogłabym zrobić~

Abaddon Hope

the King is dead, long live the Queen

Maylin Bladebrow
she’s just a girl and she’s on fire

Gospoda Black Pearl zaprasza!

*strój roboczy Maylin*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Dusza Świata Raashtram~

Liczba postów : 767

PisanieTemat: Re: Honi Workshop(ik)   30.09.15 10:57

Mapki kończ Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Mityczny~

Liczba postów : 16

PisanieTemat: Re: Honi Workshop(ik)   06.11.15 22:51

Hej, witam. Dałoby radę zrobić trochę takich tatuażo-wzorków na moim avku? W kolorze takiego szarego fioletu - nie za ostry.
Chodzi o takie paski i linie jak to mają Dijiny, a nie o takie wzorki, jak ma twoja postać Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Mityczny~

Liczba postów : 16

PisanieTemat: Re: Honi Workshop(ik)   02.12.16 12:12

Jak co to pytanie aktualne bo w sumie chętnie skorzystałabym z czegoś takiego Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Władca Rasy~

Liczba postów : 183

PisanieTemat: Re: Honi Workshop(ik)   02.12.16 17:14

Chyba na pewno się da, zrobię wszystko co w mojej mocy Very Happy Ale musisz momencik zaczekać, za tydzień dopiero będę mieć czas na forum xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

~~

PisanieTemat: Re: Honi Workshop(ik)   

Powrót do góry Go down

Honi Workshop(ik)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1