Raashtram PBF
IndeksIndeks  PortalPortal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Lucy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość

~Gość~

avatarPisanieTemat: Lucy   16.05.15 16:23

Lucy

Mekhet - Wampir

 
Płeć:
Ona
Stan Cywilny:
Wolna
Wiek:
3 miesiące, wygląda na 8 lat
Zawód:
Kurtyzana
Wzrost:
130cm
Grupa:
Brak
Zamieszkuje:
Croglin Grange, Hel
Bogacz:
Nie
Wizerunek:
Milana Kurnikova
Charakter:
Naiwna/Ufna ☩ Dobra ☩ Charyzmatyczna ☩ Życzliwa ☩ Śliczny Głos ☩ Nieświadoma ☩ Lojalna ☩ Zaborcza ☩ Brak Celu ☩ Nowonarodzona ☩ Lękliwa ☩ Bezwstydna ☩ Przesądna ☩ Amnezja Wybiórcza ☩ Bywa Nieokrzesana ☩ Nie Rozumie Hierarchi/Nie Akceptuje Autorytetów

Jak przystało na młode stworzenie, character Lucy nie jest jeszcze jasno określony, a każde karmienie definiuje go bardziej. W tym wieku wspomnienia jej ofiar mają ogromny wpływ na ksztatowanie osobowości wampirzycy, gdyż jest jeszcze zbyt młoda i nieświadoma siebie by rozgraniczyć własne myśli od tych pozyskanych. W przeciwieństwie do większości przedstawicieli jej rasy, Lucy jest w głębi swojego niebijącego serca dobrą istotą posiadającą zdolność empatii. Może być to oczywiście podyktowane jej brakiem doświadczenia w tym świecie. Ponieważ wszystkie jej polowania kończą się śmiercią ofiary (nie jest świadoma, że można inaczej), a jeść musi, jej umysł wypracował system obronny który sprawia, że wampirzyca nie pamięta następnego dnia swojego karmienia ani jego skutków. Budzi się za to z nowymi wspomnieniami, które przypisuje sobie samej. Pozyskane do tej pory wspomnienia:
- Pedofilia – pierwszym człowiekiem, którym się pożywiła był pedofil, którego uwiodła jej twórczyni. Ponieważ nikt jej nigdy nie nauczył odróżniać dobra od zła, Lucy również spotyka wiele ze swoich ofiar w podobny sposób, co z kolei wiedzie do kolejnych krzywdzących jej psychikę wspomnień.
- Niewolnictwo – druga ofiara wampirzycy wywodziła się z tego samego kręgu co pierwsza. Mamy tutaj jednak do czynienia z uwięzionym dzieckiem.
- Hazard – drzecią ofiarą Lucy był bezdomny.
- Strach przed rodzicami – czwartą ofiarą wampirzycy była nastolatka powracająca późnym wieczorem do domu, ubrana była w szkolny mundurek.
- Strach o dziecko – piątą ofiarą była matka wracająca z wózkiem. Lucy zaatakowała ją słysząc jak zwraca się do niemowlęcia podając za jego matkę, pragnęła uchronić je przed strachem.
- Pokój wypełniony kwiatami (kwiaciarnia) – Lucy szuka własnej matki
- Twarz małego chłopca – Lucy szuka własnej matki
- Przemoc przeciwko kobiecie – pijany żul w nieciekawej okolicy
- Prostytucja – wampirzyca szuka własnej matki, kobieta boi się o Lucy (w takim miejscu).  Lucy pragnie tu zostać, niestety następnego dnia nie ma już ani śladu po jej matce. Postanawia poczekać na jej powrót.

Do dnia dzisiejszego Lucy przeżyła trzy pełnie, przybranie postaci dorosłej nie zrobiło na niej jednak wrażenia. Była tak samo zdezorientowana jak pod postacią dziecka, jednak obie były jej równie bliskie. Do tej pory nie zauważyła korzyści płynących z dorosłego wyglądu, poza tym że ludzie stają się dla niej bardziej oschli, nim sama się do nich odezwie.
Umiejętności:
Rasowe:
- Przyspieszona regeneracja
- Umiejętność przybrania dorosłej formy, jedynie podczas pełni księżyca
- Piękny głos - Hipnoza
- Pożywianie się 'duszą', potrafią tym samym zabierać wspomnienia, w dużej lub małej dawce, niekontrolowane kończy się zgonem żywiciela

Nabyte:
- Ukrywanie się
- Leczenie
- Otwieranie zamków
- Aktorstwo
- Zwiększona zwinność
- Błyskawiczny refleks
Moce:
BRAK
Aparycja:
Jak przystało na przedstawicielkę swojej rasy, Lucy występuje w naturze pod postacią dziewięcioletniego dziecka, jednak na ten czas wiek fizyczny przerasta mentalny. Wampirzyca jest nieświadoma świata w którym żyje i jego zagrożeń.  Ponieważ jej twórczyni była płci żeńskiej, ona również jest. Posiada długie do pasa, lekko poskręcane ciemne blond włosy bez grzywki oraz duże niebieskie oczy. Jej buźka jest lekko pucołowata i sprawia, że wampirzyca wygląda na jeszcze młodszą co jednak koryguje jej wzrost 130cm. W momencie tworzenia była naga, jednak obecnie porusza się ubrana w koronkowe sukienki o jasnym odcieniu, jakie widziała we wspomnieniach swojej pierwszej ofiary. Uosabia się z tym wyglądem, wierząc że jest on preferowany. Na stopach ma zwykle pokryte satyną pandofle o kremowym odcieniu ozdobione wstążkami. W swojej dorosłej postaci ubiera się całkowicie inaczej, zazwyczaj dość wyzywająco lecz zdaża się że też elegancko. Choć pozostaje tą samą osobą, ma problemy z rozpoznaniem siebie w lustrze i nie przywykła do tego jak istoty na nią w tedy reagują.


Biografia:
Lucy jest przykładem istoty, której życie się dopiero zaczyna, a którego sporej części nawet nie pamięta, co spowodowane jest jej daleko posuniętą empatią.  Urodziła się, lub też została stworzona w niezbyt przyjaznym miejscu wśród najgorszych możliwych osób. Jej twórczyni zapewne nie wiedziała do końca co robi gdyż w przeciwnym wypadku zapewne wybrałaby bardziej sprzyjającą lokację dla narodzenia młodego wampira – taką przynajmniej Lucy miała nadzieję. Pierwszym co pamiętała był brudny, słabo oświetlony pokój z wielkim łóżkiem na którym leżał w większości rozebrany mężczyzna. Cechy zewnętrzne nie wskazywały bezpośrednio na żadną z ras, a w tym czasie Lucy nie była świadoma różnorodności istot zamieszkujących ten świat i uznała, że jest taki sam jak ona. Mężczyzna wydawał się być martwy, jednak był to tylko pozór, instynkt podpowiadał jej inaczej. Następnym co pamięta, to że obudziła sie znów w jakiejś piwnicy zapewne kilkanaście minut później w towarzystwie martwej nastolatki. Jej myśli zaprzątał obraz czarnowłosej dziewczyny o niebieskich oczach ze wspomnień pedofila – Lucy nigdy się nie dowie, że zobaczyła tej nocy swoją twórczynię. Poza kolorem oczu, wyglądała ona zupełnie inaczej i jej wizualny wiek wydawał się wahać pomiędzy dwunastym, a trzynastym rokiem życia. W przeciwieństwie do niej, nie była jednak naga – miała na sobie kremową sukienkę z koronkami, widok który zdawał się bardzo cieszyć oryginalnego właściciela wspomnień. Podążając za światłem, wspięła się po schodach znajdując na jakimś korytarzu skąd przeszła do sypialni, w której po raz pierwszy otworzyła oczy. Rozglądając się po pokoju, szybko odnalazła ubranie, które czarnowłosa po sobie pozostawiła i włożyła je na siebie. Ze względu na różnicę wzrostu, sukienka sięgała Lucy niemal do kostek. Z tego samego powodu, jej buty okazały się też całkowicie bezużyteczne. Nie mając tu już nic więcej do roboty, wampirzyca minęła martwego mężczyzne i ruszyła w kierunku drzwi. Nawet jej do głowy nie przyszło, że mogła przyczynić się do którejś ze śmierci. Po kilku minutach stała już na ulicy, było zimno i wiał wiatr, czuła to lecz nie przeszkadzało jej w najmniejszym stopniu. Przez kolejne tygodnie musiała skupić się na przeżyciu czyniąc z opuszczonego właśnie domu tymczasową kryjówkę. W krótce jednak została zmuszona rozejrzeć się za czymś własnym, co ciekawe nogi same ją poprowadziły zupełnie jakby nie był to ich pierwszy raz. Niewielki i przytulny domek pasował idealnie do potrzeb Lucy, a utrzymany był we względnym porządku. Jak do tej pory poprzedni właściciel się nie pokazywał, jednak wampirzyca podejrzewała że mogła nim być owa czarnowłosa dziewczyna... widziała bowiem czasem jej odbicie, przechodząc obok lustra.
Dodatkowe Informacje:
- W zawodzie Lucy ma wpisaną kurtyzanę, gdyż w ten sposób zbliża się do swoich ofiar
- Po polowaniu budzi się kilkanaście metrów od ofiary nie pamiętając, że doprowadziła do śmierci
- Jak na wampira, charakteryzuje się silną empatią
- Bardzo mało wie o świecie w jakim żyje i istotach go zamieszkujących
- Swoje imię odziedziczyła po twórczyni, czego jednak nie jest świadoma - po prostu wiedziała od początku jak się nazywa
Powrót do góry Go down

~Władca Rasy~

avatar

Liczba postów : 115


PisanieTemat: Re: Lucy   16.05.15 23:06

Akceptuję! ;3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Lucy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: 
Offtop
 :: 
Gospoda
 :: Archiwum Postaci
-USEROWETECHNICZNE FABULARNEMECHANICZNE

Specjalna WymianaSTRONY PARTNERSKIE


EdenBFF Fora i Grupy
Fundacja dla Zwierząt Animalia

Forum (c) praca różnych autorów, w tym: Althei, Ethilinn, Gloriena, Anzhela itd.
Zainspirowały nas Legendy Raashtram
Pictures on this phorum do NOT belong to us and we do not own any rights to them.
Prosimy nie kopiować prac z tego forum. Także kodów!
Kod ogłoszeń jest oryginalnie z VPV,pracowali przy nim Drzuma i kilka innych osób z czarta.