Raashtram PBF
IndeksIndeks  PortalPortal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Poczta Jurgena von Ehrenberg

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

~Człowiek~

Liczba postów : 50

PisanieTemat: Poczta Jurgena von Ehrenberg   15.10.15 13:21

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Widmo~

Liczba postów : 38

PisanieTemat: Re: Poczta Jurgena von Ehrenberg   16.10.15 19:05

Do szanownego Jurgena von Ehrenberg,

do mych uszu dotarła informacja o Twej tułaczce, którą prowadzisz od tak dawna, że mnie nie było jeszcze nawet na świecie. Z tego co zaś wiem o rodzie von Ehrenberg, nie jesteście włóczęgami, a szlachetnymi rzemieślnikami, obeznanymi z wieloma rodzajami broni.
Tego właśnie potrzeba mojemu domostwu, zwanemu Leśnym Zakątkiem. Kilka miesięcy temu zostaliśmy napadnięci na skutek wewnętrznej zdrady, a większość dworzan oraz mych rodzicieli zamordowano. Zostałam ja, cała gromada kobiet oraz czterech mężczyzn, w tym nie wszyscy umiejętni w walce. Oferuję Ci dach nad głową, najsprawiedliwszy żołd, na jaki mnie stać oraz chwałę związaną z posługą u lorda, a w zamian oczekuję stosownej ochrony. Przybądź proszę na miejsce, a będziemy mogli wszystko wynegocjować. Leśny Zakątek znajduje się na skraju Zielonego Boru, w okolicach Metropolis. Jeśli będziesz miał problemy z trafieniem, pytaj w wioskach - kilka z nich należy do mnie, tak więc chłopi powinni być w stanie Cię pokierować.

Lord Astraea Lavinia Neventhile,
pani Leśnego Zakątka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1