Raashtram PBF
IndeksIndeks  PortalPortal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Tajemniczy Sklep

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość

~Dusza Świata Raashtram~

Liczba postów : 767

PisanieTemat: Tajemniczy Sklep   19.03.15 13:10

Sprzedawca: Tajemniczy Kupiec

Zasady:
Po napisaniu posta poczekaj na odpis MG.
W przypadku pojawienia się posta z przedmiotami na sprzedaż, możecie tu wpadać i je kupować. Kto pierwszy ten lepszy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Konto Mistrzów Gry~

Liczba postów : 414

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   01.04.15 21:01

UWAGA BRAK TOWARU! - Stan Aktualny

• brak towaru, wyprzedane, lub wydane

Zapraszamy kiedy indziej.

Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia 02.04.15 21:08, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Szlachetna~

Liczba postów : 157

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   01.04.15 23:32

Ethlinn weszła do sklepu znienacka i z szerokim, nie do końca przyjemnym uśmiechem na twarzy, przez co od razu można było poznać, że nie była trzeźwa na umyśle. Chodziła jednak prosto, nie przewracała się ani nie potykała, ale jej włosy były w jeszcze większym chaosie niż zwykle, a policzek miała ozdobiony delikatną smugą krwi, której nie udało jej się wcześniej całkiem domyć.
Podeszła do lady i oparła się o nią całym ciałem, nachylając nad sprzedawcą. Jej źrenice były widocznie rozszerzone.
- Miecz poproszę - powiedziała zdecydowanie, a z jej ust nie schodził uśmiech. Uniosła rękę i pokazała Tę Jedyną Najwspanialszą Broń, czyli miecz z kryształem ognia. - Mam pieniądze... i w ogóle. Chcę go. Fajnie się będzie nim, no, ten, zarzynać.
Zaśmiała się, ale po sekundzie natychmiast spoważniała, przeklęła sobie paskudnie pod nosem i uniosła się do wyprostowanej pozycji. Odgarnęła włosy, które wpadły jej na twarz i odwiązała od pasa ogon upolowanej wcześniej bestii.
- Nie chcecie może czegoś takiego? - zapytała, unosząc lekko brwi. - Z Dziczy Enchanty. Tam go ubiłam. Nigdy nie widziałam czegoś podobnego, to było jak... nie wiem, lampart i jastrząb jednocześnie. Możecie to opchnąć potem jakiejś damulce, ale ja wolałabym zamienić go na monety. Albo jakąś broń. Zaoferujecie mi coś, czy mam iść się odpieprzyć?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Konto Mistrzów Gry~

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   01.04.15 23:49

Stary dziadyga uniósł tylko brwi i uśmiechnął nieco przygłupio niczym stary, potulny dziadyga. Podreptał powoli i po chwili wrócił z owym mieczem. Położył go wraz z pochwą na ladzie i poklepał z uznaniem by zaprezentować jakie z niego cudeńko.
Z kolei na widok ciekawych znalezisk cmoknął cicho i pokiwał głową.
- Ładne. Ale futra nie będzie. Breloczki. Dam monetę - powiedział cicho, telepiącym się głosem.
- A za miecz 5 monet - dodał i wystawił trzęsącą się niczym galareta dłoń.

UWAGA OKAZJA!
Do kupca przyszła nowa dostawa, a oto lista przedmiotów:

• Miecz z Kryształem Ognia ~ 5 monet
    • Pancerz Łuskowy Pozłacany ~ 3 monety
    • Katana zdobiona perłami ~ 2 monety
    • Para sztyletów z kłów szablozęba ~ 3 monety

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Szlachetna~

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   02.04.15 0:46

Popatrzyła na niego jakby trzeźwym okiem, ale po chwili haj wrócił, a w jej oczach pojawiło się rozbawienie.
- Breloczki? - spytała podejrzliwie, po czym kichnęła. - Przeprszm. No, ale ciekawie tak chyba mieć breloczki z czegoś, to mi prawie łeb rozwaliło. Na bogato. Polecam. No, mniejsza.
Wzięła miecz do ręki i wyjęła go z pochwy. Przyjrzała się uważnie klindze, obejrzała zdobioną głowicę i zważyła broń w dłoni. Zakreśliła czubkiem miecza w powietrzu parę kółek, najpierw lewą, a potem prawą dłonią, po czym ponownie odłożyła go na blat, kiwając z aprobatą głową. Był piękny, dobrze leżał w ręce i - co najważniejsze - miał zrobić z niej jeszcze niebezpieczniejszą wojowniczkę. Zignorowanie takiej okazji byłoby oznaką głupoty w stopniu niemal śmiertelnym.
Zawiesiła wzrok na staruszku. Mogłaby bez problemu pozbawić go życia, a nawet na kompletnym haju nie stanowiłoby to dla niej najmniejszego wysiłku. Przez chwilę rozważała sprawdzenie na nim jakości swojej nowej broni, ale w ostatniej chwili zarzuciła ten pomysł. Narkotyczne właściwości lulka czarnego wyzwoliły w niej nieznane dotąd pokłady litości.
- Ładny miecz. Ale dam za niego cztery monety - rzuciła w końcu beznamiętnie. - Znam wielu łowców, skrytobójców i obijmord, mogę im polecić twój sklep. Porządny z ciebie gość, towary masz w świetnej jakości. Pomyśl, jak zwiększyłoby to twoje obroty. A co do ogona, umowa stoi. Rób tam sobie z niego... breloczki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Konto Mistrzów Gry~

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   02.04.15 1:03

• Rzut 1k6 na powodzenie w targowaniu się

Sprzedawca nadal się telepiąc, patrzył wprost na ciebie z cielakowatym uśmiechem. Pokiwał głową i zaśmiał się, przykrywając miecz i wskazując na ciebie palcem.
- Ty 5 monet za miecz, a ja 1 moneta za breloczki. Ty nie 5 monet za miecz, ty bez miecza, a ja nie kupić breloczki - powiedział wesoło i odkaszlnął jak na staruszka przystało.
Targować się umiał mimo, iż wyglądał jak stary dziadyga zniedołężniały. Widział, jak ci na tym zależało.

UWAGA OKAZJA!

Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia 02.04.15 1:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Dusza Świata Raashtram~

Liczba postów : 767

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   02.04.15 1:03

The member 'Mistrz Gry' has done the following action : Rzuć Kostką

'k6' : 1
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Władca Rasy~

Liczba postów : 183

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   02.04.15 16:48

Wieści rozchodzą się szybko, a Abaddon jest łasa na każdą broń. To chyba jej fetysz. Wpadła do sklepu rozglądając się. Minęła bladą blondynkę która chyba nie wyglądała w tej chwili na zadowoloną, stanęła przy ladzie i spojrzała na handlarza. Wskazała palcem na katanę stojącą na półeczce na pięknym stojaczku. Marzyła jej się jak diabli, bo to broń ładna i ostra jednocześnie. Czego chcieć więcej?
-Poproszę tę katanę. - powiedziała, grzebiąc w międzyczasie po kieszeniach w poszukiwaniu pieniędzy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Konto Mistrzów Gry~

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   02.04.15 17:10

Stary dziadyga telepiąc się jak osika na wietrze i z ciut tępym, dziadkowym uśmiechem na buzi wyjął spod lady katanę i położył przed Abaddon.
- Ogniste włosy płacą 2 monety - powiedział cichym, starczym głosikiem i wyciągnął pazerną dłoń.

UWAGA OKAZJA!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Szlachetna~

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   02.04.15 17:29

Nienawiść w oczach Ethlinn ponownie osiągnęła apogeum.
- Pierdolony staruch - mruknęła pod nosem na tyle cicho, że staruszek musiałby wykazać się niezwykle czułym uchem, aby dosłyszeć choćby sylabę. Ale kto go tam wie.
Obdarzyła jeszcze nieszczególnie zadowolonym wzrokiem czerwonowłosą, która również wpadła do sklepu, po czym niechętnie sięgnęła do kieszeni i wyjęła z nich cztery złote monety. Odchrząknęła - nie wiadomo, czy znacząco, czy po prostu coś stanęło jej w gardle.
- Pięć odjąć jeden równa się cztery. Reszty nie trzeba - rzuciła, uwzględniając od razu sprzedaż ogona. Niechętnie uniosła palce nad dłoń kupca, po czym zaśmiała się gorzko i nieco z kpiną. - Weź się tak nie trzęś, bo nie trafię. - Potem wzięła miecz do ręki i z miną matki, która z dumy chce uściskać własne dziecko, zawiesiła go w uchwycie na plecach i poprawiła łapę stwora przy pasie. Zbieranie trofeów od zawsze uważała za bzdurę, ale ostatnio uderzyła ją sentymentalna nuta i stwierdziła, że będzie wyglądać o wiele dostojniej obwieszona setkami głów i kończyn.
- To żegnam nieserdecznie - palnęła na pożegnanie, po czym lekko się ukłoniła i potknęła o własne nogi, przez co rzuciła głośną "kur" i zaczęła się kierować w stronę drzwi wyjściowych.
[z/t]

Ostatnio zmieniony przez Ethlinn Calae dnia 02.04.15 21:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Władca Rasy~

Liczba postów : 183

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   02.04.15 17:33

Uniosła brew patrząc na potykającą się i klnącą pod nosem blondi. Czyżby zakup nie poszedł po jej myśli? Wyjęła miecz z pochwy i przyjrzała mu się. Tak, podobał jej się. Zważyła go w dłoni, wykonała kilka ruchów, obejrzała z każdej strony.
-Biere.
Rzuciła na ladę dwie monety, po czym odwróciła się na pięcie i wyszła ze sklepu. Katana za dwie monety, tyle wygrać. Frajer nie wiedział, co sprzedaje?
[zt]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Konto Mistrzów Gry~

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   02.04.15 17:37

• Ethlinn Calae
    Stan:
    - 4 monety
    - Łapa i ogon bestii
    + Miecz z Kryształem Ognia

• Abaddon Hope
    Stan:
    - 2 monety
    + Katana zdobiona perłami

Uwzględnijcie zakup w Kodeksie!

Dziadzio bez najmniejszych komentarzy czy dziwnych min odebrał zapłaty i fanty, wydał towar i na pożegnanie zaśmiał się cicho po dziadkowemu i pomachał "dzieciom".

UWAGA OKAZJA!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Demon~

Liczba postów : 98

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   02.04.15 20:56

Czas na zakupy. Nie może żyć o jednym sztylecie, bo w jego fachu nie wypada. Dlatego nic dziwnego, że trafił do jednego ze swych ulubionych sklepów. Tu sprzedawca zawsze miał coś ciekawego.
Nie mylił się. I tym razem coś dla siebie znalazł, wchodząc jak panisko na włości.
- Te sztylety z kłów Szablozęba dajcie - powiedział do dziadygi niezwykle kulturalnie i nawet z szacunkiem, jak na niego.
Wyjął sakwę z monetami i podrzucił ją w dłoni.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Konto Mistrzów Gry~

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   02.04.15 21:08

- 3 monety mroczny chłopiec - powiedział trzęsącym się głosikiem staruszek i wyciągnął dłoń po pieniążki.
Uśmiechnął się niewinnie do młodzieńca i odkaszlnął, żegnając go po zakończonej transakcji.

UWAGA OKAZJA!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Demon~

Liczba postów : 98

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   02.04.15 21:10

Zapłaciwszy handlarzowi, zabrał swoje nowe zabaweczki i wyszedł ze sklepu, żegnając się jedynie skinieniem głowy.

z/t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Konto Mistrzów Gry~

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   06.04.15 10:33

UWAGA BRAK TOWARU! - Stan Aktualny

• brak towaru, wyprzedane, lub wydane

Zapraszamy kiedy indziej.

(Mini-Event Zakończony)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Chimera~

Liczba postów : 49

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   25.10.15 19:41

Etain ostatnio ocaliła pewnego mężczyznę. Okazało się, że zajmował się on wytwarzaniem zbroi, a w ramach wdzięczności obdarował ją swoim najnowszym dziełem - piękną ciężką zbroją płytową. Tylko co ona miała z tym zrobić? Miała już odpowiednią zbroję, podarunek mogła więc tylko sprzedać.

Weszła do sklepu i położyła towar na ladzie.

- Witaj, mam na sprzedaż piękną, nową zbroję za jedyne 18 monet.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Konto Mistrzów Gry~

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   25.10.15 20:01

Kupiec grzecznie się przywitał, lecz gdy usłyszał cenę, tylko delikatnie pokręcił głową.
- Moja droga, cena za wysoka i mimo, że pięknie wykonana zbroja, nie mogę zapłacić więcej niż 4 monety. Czy zgadzasz się na tą cene? - mężczyzna zaoferował ci realną sumę za twój towar.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Chimera~

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   25.10.15 20:09

Nie była zadowolona z tego co usłyszała. Może nie znała się specjalnie na cenach ciężkich zbroi, ale była przekonana, że handlarz chce zbyt łatwy zarobek.

- Mogę opuścić do 12, to będzie adekwatna cena za zbroję takiej jakości. - stwierdziła zdecydowanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Konto Mistrzów Gry~

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   25.10.15 20:46

Handlarz pokręcił głową, po czym spojrzał jeszcze raz na zbroję.
- Dam ci 5 monet, lecz wierz mi, że wyższa cena nie wchodzi w grę. Gdyby zbroja była wzmocniona kryształami, lub pochodziła z czasów Pradawnych... Wtedy twoja oferta wchodziła by w grę, lecz w tej formie pięć monet to maksimum, na które już i tak stawiam większe koszta, bo widzę że potrzebujesz tych pieniędzy... - handlarz brzmiał szczerze, wręcz otworzył się przed tobą, co kupcy robili rzadko.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Chimera~

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   25.10.15 20:51

Cóż, brzmiał szczerze. A to oznaczało tylko tyle, że musiała dorobić się inaczej. Podziękowała handlarzowi, wzięła swoją zapłatę i wychodząc ze sklepu życzyła mu miłego dnia. Czas właściwie spożytkować zarobione pieniądze!

z/t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Chimera~

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   04.12.15 14:04

- Witaj ponownie. - powiedziała Etain, wchodząc do sklepu. - Mam pierwszorzędne mikstury na sprzedaż.

Floranka postawiła przed sprzedawcą po trzy egzemplarze mikstury antykoncepcyjnej, perfum otępiających umysł i balsamu na słońce.

- Wszystko świeżo przygotowane z najwyższej jakości składników z Leśnego Miasteczka. Lepszych produktów nie znajdziesz. Ponad to mam do zaoferowania całkiem przyzwoite eliksiry usypiające.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Konto Mistrzów Gry~

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   12.12.15 23:38

- Witam. - Witam odparł handlarz, po czym zamyślił się chwilę nad ofertą,
Zaduma jego trwała minutę może dwie, po czym postanowił się odezwać.
- Nie są najgorsze, więc dam 12 monet za całość. Na więcej nie mogę sobie pozwolić. Mało ludzi przychodzi do mnie by kupować tego typu towary. - Odrzekł spokojnym, acz pewnym tonem.
Jeśli dziewczyna się zdecydowała dał jej kasę i odebrał towar.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Chimera~

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   13.12.15 0:28

Nie najgorsze? Były doskonałe. Ale cena odpowiadała Etain, więc nie zamierzała się spierać o takie niuanse. Wzięła pieniądze i schowała je do sakiewki.

- Gwarantuję, że klienci będą zadowoleni. Jeśli pojawią się chętni na inne specyfiki, mogę je wyprodukować i dostarczyć. W Leśnym Mieście powstają najlepsze mikstury i balsamy.

Floranka uprzejmie się pożegnała i opuściła sklep.

z/t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Uskrzydlona~

Liczba postów : 64

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   19.12.15 23:30

Charlotte wdzięcznym krokiem przekroczyła próg sklepu i podeszła do lady. Cóż za tajemnicze miejsce! Fascynujące... Musiała się szybko pozbyć balastu, kolczuga jej strasznie przeszkadzała! Miała nadzieję, że kupiec połasi się na takie piękne dzieło asgardzkich kowali.

- Witaj, tajemniczy nieznajomy. - zamruczała na powitanie, uwodzicielskim głosem. Zawsze starała się uwieść rozmówcę, jeśli miałoby jej to przynieść korzyść.- Taki piękny dzień, nie czujesz się tu samotnie...?

Położyła na ladzie misternie zdobioną, piękną kolczugę. Wspaniale dzieło, widać było to gołym okiem.

- Mam taki... balast... nie chciał byś mi ulżyć i wymienić go za parę monet...?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

~~

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Sklep   

Powrót do góry Go down

Tajemniczy Sklep

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next