Raashtram PBF
IndeksIndeks  PortalPortal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Do Mistrzów Gry v3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

~Dusza Świata Raashtram~

Liczba postów : 767

PisanieTemat: Do Mistrzów Gry v3   01.12.16 11:53

Do MG

Może chcecie poprosić o rozpoczęcie jakiejś akcji, pokazać, że warto przyjrzeć się jakiemuś tematowi i czyjejś rozgrywce, albo MG dawno nie odpisywał w temacie, w którym jest potrzebny - bo np. userzy wykonali tyle ile mogli bez MG i czekają na niego?

Jeśli tak to śmiało tutaj piszcie.
Posty nieaktualne będą usuwane dla zachowania porządku. Prosimy nie prowadzić tu rozmów.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Uskrzydlona~

Liczba postów : 64

PisanieTemat: Re: Do Mistrzów Gry v3   12.12.16 15:09

Kiara i Kinaret Liontari proszą o przyjemną przygodę w której będą mogli zacieśnić więzy rodzinne :3 chcielibyśmy sie czegoś nauczyć, może coś ciekawego zdobyć, nie musi to być żadna szczególnie odkrywcza misja powalajaca świeżością pomysłu, po prostu niech będzie klimacik :3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Widmo~

Liczba postów : 713

PisanieTemat: Re: Do Mistrzów Gry v3   12.12.16 15:47

Proszę o cierpliwość. Chwilowo mam braki w MG (ja nie mam wiele czasu ale się staram i dodatkowo mamy jeszcze tylko Toru) a kilka misji się toczy.

Postaramy się coś wykombinować, ale jeśli nie znajdą się nowi MG chętni to za wiele misji na jednej głowie i będą kolejki robione. Albo będziecie ew. se sami prowadzić (wiem, to już nie taki fun) D:

Przepraszam i proszę o wyrozumiałość ;-;
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Człowiek~

Liczba postów : 16

PisanieTemat: Re: Do Mistrzów Gry v3   12.12.16 20:48

Ustawiam się w malutkiej kolejeczce na sesję z budowaniem nowego cudu techniki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Władca Rasy~

Liczba postów : 112

PisanieTemat: Re: Do Mistrzów Gry v3   12.12.16 20:58

Oo. Nie pamiętam dokładnie, ale tworzenie przedmiotów itd - możesz robić sam w swoim warsztacie. Gdzieś był poradnik krok po kroku jak to robić...
Aliel będzie wiedział, bo jest głównym wynalazcą.. albo Magnus..
Kwestia rzucania kostkami na powodzenie, czy coś nie wybuchnie itd. itp. Niemniej nie musisz na MG czekać tylko sam się bawić Very Happy Ale najlepiej jak złapiesz Aliela lub Magnusa i wypytasz - nie wiem czy by cię nie musieli do jakiejś tajnej grupy dodać, bo to chyba był ukryty temat Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Widmo~

Liczba postów : 147

PisanieTemat: Re: Do Mistrzów Gry v3   04.01.17 17:44

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

~~

PisanieTemat: Re: Do Mistrzów Gry v3   

Powrót do góry Go down

Do Mistrzów Gry v3